Rychlé volby

FROV  AUC 

Letní školy 2017

Projekty 2017

Project No Project leader Project name e-mail Accepted students Registered students
01 Vladyslav Bozhynov Colormetric calibration and spectral experiments vbozhynov(a)frov.jcu.cz Oleksandr Mashchenko, Alina Baliuk Oksana Tsyklauri, Khloud ElGamal, Omnia Eid, Yasmina Al-Muhkhrabi, Anna Vakhrusheva
02 Ing. Petr Císař, Ph.D. Company project (EATON) – Design of experiment (DoE) for optimization of the grinding wheel maintenance cisar(a)frov.jcu.cz Oleksandr Movchan, Andrii Mudrak  
03 Ing. Štěpán Papáček Ph.D. Application of CFD for aquaculture tank design & optimization spapacek(a)frov.jcu.cz Sara Urquizu Mahdi Mahdavi Milani, Yasmina Al-Muhkhrabi, Delaram Kazemian, Marta Solà, Sergey Tikoto
04 MSc. Ganna Platonova Scanning of live tissue cells using bright-field optical microscopy gplatonova(a)frov.jcu.cz Jacqueline Dragon, Anastasiia Shaposhnikova, Anastasiia Mysochka Oksana Tsyklauri, Khloud ElGamal, Nazgol Sadeghi Ardakani, Omnia Eid, Yasmina Al-Muhkhrabi, Anna Vakhrusheva
05 Mohammadmehdi Saberioon, PhD. Evaluating Landsat 8 OLI imagery to monitor in land water properties msaberioon(a)frov.jcu.cz   Nazgol Sadeghi Ardakani, Mahdi Mahdavi Milani, Delaram Kazemian
06 Prof. RNDr. Dalibor Štys, CSc. Calibration of cameras and microscopes stys(a)frov.jcu.cz Kateryna Pichka, Mykola Kotelevets  
07 Mgr. Pavla Urbanová Visual parameterization, clasiffication and fish detection using 5iDviewer purbanova(a)frov.jcu.cz Jasmin Capellan, Polina Pisklova  
08 Christopher Stelzer Object recognition and voice announcer for people with vision disability cst(a)kubator.at Miroslava Dobroňová, Jihad Ibrahim, Yaroslav Sizonov Marta Solà, Sergey Tikoto
 

Vysokoškoští studenti - první projekt

Vysokoškoští studenti - druhý projekt

Prezentace studentů jsou ke stažení zde

Vysokoškoští studenti - první projekt

Vysokoškoští studenti - druhý projekt

Středoškoští studenti - první projekt

Středoškoští studenti - druhý projekt

Program

  • • 2. července (Ne)
  • příjezd
  • registrace - skleněná budova vedle zámku, ubytování
  • • 3. července (Po)
  • 09:00 - oficiální zahájení Scholy ludus, základní informace, zámek, 2. patro, počítač. učebna
  • 09:20 - bezpečnost práce a požární ochrana – školení, povinné pro všechny přihlášené
  • 10:00 - schůzka s vedoucími projektů, exkurze po laboratořích
  • 13:00 - 16:00 – představení projektů vedoucími + školení bezpečnosti laboratoře
  • • 4. července (Út)
  • 08:30 - 14:00 – přednáška Ing. Petr Císař, Ph.D. a Ing. Jan Urban, Ph.D. - Návrh experimentu
  • 14:00 - 15:30 – přednáška Antonín Bárta - BioWES
  • • 5. července (St)
  • exkurze Krems
    • 07:30 - odjezd sraz p5ed zámkem
    • 09:00 - příjezd do Kremsu
    • místní prohlídka – Michael Fischer – 3 hodiny
    • • Danube University Krems
    • 12:00 - 14:30 prohlídka města
    • 14:30 - odjezd
    • 16:00 - příjezd do Nových Hradů
  • • 6. července (Čt)
  • exkurze Kubator
    • 08 : 30 odjezd z NH UKS
    • 09 : 00 přivítani v Kubatoru a rozdělení na skupiny (Ideas Group Workshop)
    • 12 : 00 oběd (Pizza)
    • 12 : 30 prezentace skupin (flipchart)
    • 13 : 00 posouzení návrhů
    • 13 : 15 prezentace o Včelařství
    • odjezd k včelínům
    • 1 hodina prohlídka
    • 16:00 – přijezd na NH UKS
  • • 7. července (Pá)
  • práce na projektech
  • • 8. července (So)
  • volejbalový a nohejbalový turnaj + grilovačka
  • • 9. července (Ne)
  • vlastní zájmy
  • • 10. července (Po)
  • 08:30 - Přednáška Ing. Jan Urban, Ph.D. - What is science
  • práce na projektech
  • • 11. července (Út)
  • práce na projektech
  • • 12. července (St)
  • 08:30 - Přednáška Ing. Petr Císař Ph.D - Computer vision in 3D world
  • práce na projektech
  • • 13. července (Čt)
  • práce na projektech
  • • 14. července (Pá)
  • 08:30 - Přednáška Mgr. Jiří Jablonský, Ph.D. - Kinetic and genomic modelling in biology
  • práce na projektech
  • • 15. července (So)
  • 7:00 - splutí Lužnice
  • • 16. července (Ne)
  • vlastní zájmy
  • • 17. července (Po)
  • práce na projektech
  • • 18. července (Út)
  • práce na projektech
  • • 19. července (St)
  • 08:30 - Přednáška Msc. Mohammadmehdi Saberioon Ph.D. - Remote sensing
  • práce na projektech
  • • 20. července (Čt)
  • práce na projektech
  • • 21. července (Pá)
  • 08:30 - Přednáška Ing Rudolf Schraml - Biometrics (download)
  • práce na projektech
  • • 22. července (So)
  • 08:00 - jachtink
  • • 23. července (Ne)
  • vlastní zájmy
  • • 24. července (Po)
  • práce na projektech
  • • 25. července (Út)
  • příprava prezentací
  • • 26. července (St)
  • příprava prezentací
  • • 27. července (Čt)
  • 09:00 - minikonference: prezentace projektů a videí, zámek, 2. patro, počítač. učebna
  • • 28. července (Pá)
  • odjezd

Akademické a univerzitní centrum
Zámek 136, Nové Hrady

Obsah stránky:
Tvorba stránky: Michal Macho